Prezentace

První samoobslužné sklady v Budějovicích

Ideální řešení pro řemeslníky, firmy i rodiny

Autor: BUDLive Foto: Jakub Loudát


Do areálu samoobslužných skladů se dostanete snadno. Leží v ulici U Sirkárny - na spojnici mezi Rudolfovskou a Okružní. V monitorovaném areálu naleznete několik desítek kójí různých velikostí. Můžete si je pronajmout a využít jako svůj soukromý sklad. Taková služba v Budějovicích zatím chyběla, a tak není divu, že si rychle získala své uživatele.

Důvody k pronájmu jsou různé
V době naší návštěvy zde potkáváme například řemeslníka, který si jede pro uskladněný materiál na stavbu, nebo fanouška motosportu, který si přijel připravit před sezónou svou zazimovanou motorku. Majitel areálu Daniel-Andreas Kremzow dodává, že určit typického uživatele samoobslužného skladu snad ani nelze. „Sklady provozujeme rok a skladují u nás firmy i soukromníci. Oceňují především čistotu kójí, dobrou cenu a možnost nepřetržitého přístupu.“

Největší zájem je o menší kóje. Na webových stránkách firmy se často ukazují jako kompletně pronajaté. Majitel firmy však upozorňuje, že lidé by se tím neměli nechat odradit. „Řada kójí je pronajata krátkodobě. Proto zavolejte a my vám sdělíme, kdy bude první kóje volná. Můžete si ji zarezervovat.“  

Areál samoobslužných skladů v Č.Budějovicích

Služba 24 hodin denně celý týden
Přístup do areálu je pro nájemce každé skladovací kóje jednoduchý – posuvná vrata ho vpustí po zadání bezpečnostního kódu. Kóje je zabezpečena profesionálním zámkem a pak dvěma zámky, které si dodá nájemce. Do kóje se tak nemůže dostat nikdo nezvaný. Celý areál je navíc pod dohledem bezpečnostních kamer.

Mezi zajímavosti patří ekologické osvětlení LED světly. „Dáváme důraz na ekologická řešení, a tak jsme zvolili šetrné zdroje světla,“ říká Daniel-Andreas Kremzow. Další zajímavostí je, že v areálu nejsou jen samoobslužné sklady, ale firma nabízí i parkovací místa pro nadměrné náklady – například lodě, nebo karavany. Právě kvůli nim je před vjezdem do areálu dostatečně široká plocha, aby auta s přívěsy mohla pohodlně manévrovat. Že je tato služba užitečná a zákazníky vyhledávaná, potvrzuje i skutečnost, že nabídku okopírovaly jiné firmy z oboru. „Nezlobím se, beru to jako ocenění našeho dobrého nápadu,“ usmívá se majitel areálu samoobslužných skladů Daniel-Andreas Kremzow.

Tip na osobní prohlídku
Chcete si prostory skladů i celý areál nejdříve „okouknout“? Domluvte si nezávaznou prohlídku s majitelem areálu na telefonním čísle uvedeném na webových stránkách Uskladnim.cz. Nebo doporučujeme přijet v úterý, kdy je otevřeno pro veřejnost vždy od 9:00 – 17:00 a to i bez předchozí domluvy. Můžete si prohlédnout vzorové kóje a zjistit nejlepší variantu pro své potřeby.

Majitel areálu Daniel-Andreas Kremzow

Uveřejněno v tištěném vydání magazínu BUDLive dne 19.03. 2020

Stěhujete se a potřebujete někde na měsíc či na dva přechodně uskladnit nábytek? Nebo provozujete e-shop a potřebujete mít suché místo na uložení svého zboží? Či hledáte třeba garáž pro motorku? Snadnou cestu k bezpečnému uskladnění nabízí samoobslužné sklady.


Další články z této rubriky:

Bouda Burgers: Cesta od studentského projektu k úspěšnému...

V roce 2015 vznikl budějovický koncept Bouda Burgers j... Více informací

Alšova jihočeská galerie vyhlásila architektonickou soutě...

Senovážné náměstí v Českých Budějovicích by mělo získat novou výzmanou dominantu. Alšova jihočeská galerie vyhlásila architektonickou ... Více informací

© Copyright 2019 Bud Media s.r.o.

Vytvořili v: