Prezentace

Nový koncept kina Kotva

NOVINKY PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Advertoria

Českobudějovické kino Kotva má svůj široký okruh příznivců. Nejen pro ně přichystalo letos různé novinky. O prázdninách s úspěchem uvedlo v život koncept Letňák v Kotvě, kdy diváci sledovali filmy na venkovní zahrádce. Jasem stříbrného plátna se rozzářily i vnitřní prostory kavárny. Věrní návštěvníci kina se mohou stát navíc členy nového Klubu Kina Kotva.

Kinokavárna: Kafé Kino
Nový a ještě větší prožitek z promítání nabízí koncept Kafé Kino. Jde o tzv. Boutique Cinema, což je prostor, kde jsou diváci obsluhováni personálem kavárny přímo během projekcí. Po skončení promítání mohou diváci zůstat v kavárně a nechat doznít zážitek z představení. Jedním z hlavních důvodů vzniku tohoto prostoru byla snaha rozšířit programovou nabídku kina o artové a nízkorozpočtové filmy, dokumenty, přednášky, sportovní přenosy nebo pořádání turnajů v hraní počítačových her.  Tip: Je možné též uspořádat vlastní projekci formou pronájmu prostor!


Novinka: Klub Kino Kotva
Jste fanouškem Kotvy a filmu celkově?  Právě pro vás je nový Klub Kino Kotva. Členství přináší hned po registraci (která je opravdu velmi snadná a vyžaduje pouze jméno a emailovou adresu) výhody v podobě 20 Kč slevy na vstupné jak do Kina Kotva, tak do kinokavárny Kafé Kino. Členové klubu získávají také slevu na konzumaci v Kafé Kino i v bufetu kina.

listky

Uveřejněno v tištěném vydání magazínu BUDLive dne 23.09. 2020

Kino Kotva
Založeno v roce 1929 jako kino tělocvičné jednoty Sokol II. Během druhé světové války bylo přejmenováno na Bio Viktoria a promítalo německé filmy. Název se dále měnil na kino Svět, kino Pohraniční stráže a nakonec se vrátil k názvu původnímu na Kino Kotva. V současnosti je to digitální 3D kino, které využívá nejmodernější zvukový systém Dolby Atmos s reproduktory umístěnými i na stropě, což umožňuje prostorové vnímání zvuku. Disponuje také titulkovacím systémem s LCD displayi, jenž je zaintegrovaný pod promítacím plátnem.


Další články z této rubriky:

Bouda Burgers: Cesta od studentského projektu k úspěšnému...

V roce 2015 vznikl budějovický koncept Bouda Burgers j... Více informací

Alšova jihočeská galerie vyhlásila architektonickou soutě...

Senovážné náměstí v Českých Budějovicích by mělo získat novou výzmanou dominantu. Alšova jihočeská galerie vyhlásila architektonickou ... Více informací

© Copyright 2019 Bud Media s.r.o.

Vytvořili v: