Prezentace

Pracovna R51

SDÍLENÉ KANCELÁŘE ZÍSKÁVAJÍ OBLIBU

Advertorial, Foto: archiv

Riegrovu 51 zná mnoho Budějčáků. Ať už z dob, kdy se z ní ozývaly šicí stroje rodiny Požárkových nebo ze současnosti, kdy zde sídlí mnoho podnikatelských i nepodnikatelských subjektů a koná se řada akcí pro veřejnost. Své zázemí tu nově najdou i lidé na volné noze, pro které se vloni na podzim otevřela nová sdílená kancelář.

V Pracovně R51, nově vzniklé coworkingové kanceláři, k pracovnímu stolu nejvíce usedají lidé na volné noze nebo zaměstnanci pracující “na dálku”. Jsou to ti, kteří nechtějí nebo nemohou pracovat z domova a zároveň nemají potřebu příliš velkého soukromí ve vlastní kanceláři. Vyhovuje jim sdílený prostor, stejně jako sdílení nápadů a myšlenek. Nejčastěji mezi nimi najdete programátory, grafiky, markeťáky či copywritery.

Pracovna R51 zasedací místnost

Obr. 1) Můžete využít i velké zasedací místnosti

Výhody sdílené kanceláře

Oproti vlastní kanceláři má ta sdílená řadu výhod. Je plně vybavená a o její chod se stará provozovatel. Nájemce si tak donese jen vlastní počítač, vybere stůl, kde chce sedět a pustí se do práce. Atraktivní je celková pružnost využití kanceláře. Platí se tarifní poplatky za čas, který zde opravdu každý člen sdílené kanceláře stráví. Ani s výpovědní lhůtou si není potřeba lámat hlavu - z měsíce na měsíc je možné služby přestat využívat nebo si naopak připlatit více hodin. A pokud je někdo na vážkách, může si to na den vyzkoušet zdarma.


Jak to celé funguje

Prakticky to funguje tak, že každý člen má svůj čip, se kterým se dostane dovnitř. Standardní otevírací doba je ve všední dny mezi 7.00 a 18.00, ale provozovatelé rádi vyjdou členům vstříc, pokud potřebují přijít v jiný čas. Oproti klasickým kancelářím se v Pracovně R51 neplatí tradiční měsíční nájem, ale vybíráte si z několika tarifů. Ty se liší počtem hodin, které můžete v kanceláři daný měsíc strávit. Sdílet kancelář tak můžete už od 850 Kč za měsíc. Benefitem je i možnost tarif každý měsíc měnit nebo službu úplně přestat využívat.

V případě potřeby většího soukromí lze využít některou ze zasedacích místností, které Riegrova 51 nabízí. Sem si můžete například i pozvat klienta, se kterým je nutné osobní setkání. Rovněž soukromí pro telefonování je vyřešeno. Ačkoliv většina pracovníků během své práce po telefonu nekomunikuje, je možné si vždy odskočit do provizorní “telefonní budky”, která je umístěna přímo v Pracovně R51.

Telefonni mistnost

Obr. 2) Telefonní místnost v R51

Pracovna R51

Obr. 3) Pracovna R51

Den na zkoušku zdarma

Sdílená kancelář nabízí každému možnost si ji zdarma vyzkoušet. Stačí dopředu napsat nebo zavolat a na jeden den můžete do Pracovny R51 přijít, abyste si vyzkoušeli, jestli to pro vás bude to pravé ořechové.

Život v Riegrově 51

Sdílená kancelář není jedinou novinkou v Riegrově 51. Celé přízemí získalo nový kabát a příjemné prostory lákají k pořádání různých akcí. Těšte se na trhy, přednášky, ale i praktické workshopy, společné snídaně nebo promítání. A pokud se vám v hlavě rodí plán na vlastní akci, ozvěte se, tým z R51 vám rád pomůže s její organizací i propagací.

Více na: www.pracovnar51.cz

Logo Pracovna R51

Uveřejněno v tištěném vydání magazínu BUDLive dne 26.03. 2021

Proč využívám R51?

Pracovna mě zachránila z domácího vězení zvaného „home office“. Získal jsem nové kamarády a pocit toho, že přicházím a odcházím z práce. Ta možnost toho, že můžu dát pokec s ostatními a to, že se kolem mě stále něco děje, je k nezaplacení. Zároveň, když se chci ponořit do práce, nandám sluchátka a jedu.


David Malčík, člen Pracovny 51

Dalibor Malcik

5 důvodů, proč chodit do Pracovny R51

    • Nikdo vás tu neruší, můžete se soustředit na práci.
    • Kancelář je zařízená, její chod obstarává provozovatel.
    • Seznámíte se tu s novými lidmi.
    • Oproti vlastní kanceláři výrazně ušetříte.
    • Na konci měsíce se rozhodnete, zda ten další dorazíte nebo ne.


Další články z této rubriky:

CUPRA je značkou pro všechny, kteří rádi řídí

Co se vám vybaví, když se řekne slovo Cupra? Můžete si vzpomenout například na latinské pojmenování mědi. Ale především je to označení... Více informací

Jak vypadá zákulisí firmy Milan Král

Již více než 30 let patří k Českým Budějovicím neodmyslitelně firma Milan Král, odborník na mobilitu. V jejím sídle vozů Mercedes-Benz... Více informací

© Copyright 2019 Bud Media s.r.o.

Vytvořili v: