Prezentace

Pod těmito hvězdami to začalo

Skvělý a originální hvězdný dárek

Autor: Asteria Foto: archiv

Mapu hvězdné oblohy, jak vypadala na konkrétním místě a v konkrétní hodinu, umí vytisknout budějovická firma Asteria Maps. Její zakladatel Filip Tolar (24) k tomu říká: „Slovo Asteria je řeckým pojmenováním pro hvězdy. Vyrobíme ve vysoké kvalitě věrný obrázek hvězdné oblohy, jak byla pozorována kdekoliv na světě a v libovolnou hodinu.“  K nápadu na vytvoření hvězdné aplikace přišel na facebooku před necelým rokem. „Viděl jsem obrázek souhvězdí a řekl jsem si, že by to byl perfektní dárek,“ říká. Oslovil proto kamaráda a sestavili technicky poměrně složité technické řešení. Na stránkách www.AsteriaMaps.cz dnes vidíte výsledek. Můžete si zde vytvořit mapu noční oblohy dle svého gusta. Stačí zadat místo, čas a vybrat si některou z nabízených grafických šablon. Když budete spokojeni, lze si objednat profesionální tisk plakátu na kvalitním matném či polomatném papíru. S originálním dárkem zaujmete a navíc bude zcela osobní.

Komerční prezentace

Uveřejněno v tištěném vydání magazínu BUDLive dne 13.12. 2018

Každý má ve svém životě okamžiky, kdy ví přesně, co dělal, s kým byl. A každý má nějaké své místo, které pro něj a někoho dalšího hodně znamená a které si stojí za to připomenout i formou neobvyklého dárku. Zcela novou a originální vzpomínkou je mapa hvězd.


Další články z této rubriky:

Bouda Burgers: Cesta od studentského projektu k úspěšnému...

V roce 2015 vznikl budějovický koncept Bouda Burgers j... Více informací

Alšova jihočeská galerie vyhlásila architektonickou soutě...

Senovážné náměstí v Českých Budějovicích by mělo získat novou výzmanou dominantu. Alšova jihočeská galerie vyhlásila architektonickou ... Více informací

© Copyright 2019 Bud Media s.r.o.

Vytvořili v: