Prezentace

CB AUTO je tu pro všechny

SPOLEČNOST SLAVÍ LETOS 30 LET NA TRHU

advertorial Foto: Petr Zikmund

Společnost CB Auto letos oslaví své třicetileté působení na trhu. Z původně malé provozovny v Kaplici vyrostl postupem let výrazný jihočeský prodejce osobních a užitkových aut, jehož autosalony najdete v Českých Budějovicích, Českém Krumlově a Táboře.

Obr. 1) Ukázka moderního servisu CB AUTO


Tři desetiletí historie znamenaly v historii firmy nejen nabrání zkušeností, ale především se zásadně rozšířila nabídka a služby CB Auto. Pod křídly firmy dnes proto najdeme celou škálu značek vozidel. To dělá z CB Auto společnost, která nabízí více než bohatou paletu typů aut a služeb. „Naší snahou je, abychom byli pro zákazníka první volbou. A to platí jak při nákupu nového či ojetého vozu, tak pokud si potřebuje svůj vůz opravit v autorizovaném servisu. Oblíbeným je i prodej ojetých a prověřených vozů. Jsme zde pro všechny a chceme poskytovat špičkové služby,“ popisuje firemní vizi František Fišer, ředitel společnosti.


Moderní komunikace
Změny se udály zejména v komunikaci s klienty. Na první pohled viditelný je například výrazný rozvoj e-shopu CBdíly.cz . Skladové zásoby pneumatik a sortiment doplňků do aut a náhradních dílů dnes zabírají celé patro jedné z budov budějovické centrály. K zákazníkům se tak většina zboží objednaných elektronickou cestou dostane v nejkratším možném čase. Jako autorizovaný prodejce řady značek nabízí CB Auto v e-shopu originální díly a příslušenství vč. pneumatik a lifestyle produktů.

Obr. 2) Pracovníci servisu CB AUTO používají nejmodernjší diagnostické přístroje


Další novinkou, kterou mimochodem CB Auto spustilo jako první autosalon regionu, je zahájení provozu bezkontaktního servisu CB Automat. Co si pod tím představit? „Připodobnil bych to k Alza-boxům. Přijedete s autem, hodíte klíček do boxu, technik si pak klíček vyzvedne a zajistí opravu. Po opravě nechá auto opět na našem parkovišti a vy najdete v boxu klíč od auta s fakturou,“ popisuje zákaznický zážitek František Fišer. „Využití bezkontaktního servisu je opravdu široké. Touto cestou zde nechávají svá auta k opravě zaneprázdnění lidé, dále zákazníci, kteří z různých důvodů nemají potřebu komunikovat s přejímacím technikem, nebo prostě lidé, kteří preferují časově flexibilní předávání vozů,“ popisuje službu Lucie Šindelářová z marketingu společnosti. Červený box pro bezkontaktní servis najdete proti vjezdu do areálu.

Odpovídající zázemí
Pro kvalitní prodej nových či ojetých vozů a také pro příjem servisních zakázek je třeba prostorných showroomů, zákaznicky příjemné prostředí a pro servis kvalitní zázemí. To vše je žádoucí poskytnout pro všechny zastupované značky. V areálu českobudějovické centrály CB Auto je proto hned několik navzájem samostatně stojících budov se zastoupením jednotlivých značek. Zatímco showroomy jednotlivých značek jsou samostatné, servisní zázemí využívá synergii a je z velké části společné. Díky tomu mají servisní technici všech značek k dispozici nejmodernější diagnostické přístroje a servisní vybavení. Zákazníci však vyžadují i speciální servisní požadavky. Součástí českobudějovického areálu CB Auto jsou proto nejen standardní dílny jako lakovna, nebo pneuservis, ale rovněž dílna pro opravy elektroaut, dílna na zpracování hliníku a podobně. Vysoká je také poptávka po karosářských opravách vozů poškozených krupobitím. „V posledních letech způsobují kroupy čím dál častěji velké škody. Jsme rádi, že je pro naše zákazníky připraven zkušený tým centra oprav metodou PDR, který si se škodami po kroupách dobře poradí,“ uvádí František Fišer jednu z oceňovaných služeb CB Auto.  (PR)Obr. 3 a 4) Metodou PDR (Paintless Dent Repair) se pomocí speciálního nářadí a know-how vytahují, vytlačují promáčkliny a karoserie se vyrovnávají do původního stavu.
 

Uveřejněno v tištěném vydání magazínu BUDLive dne 22.03. 2022

Medailonek společnosti CB Auto a.s.
Společnost založena v roce 1992. Autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů šesti značek (ŠKODA, Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy, SEAT, Mazda, Kia). Své pobočky má v Českých Budějovicích, Českém Krumlově a Táboře. Zaměstnává více než 200 zaměstnanců, čímž patří mezi významné zaměstnavatele. Počtem prodaných a servisovaných automobilů patří mezi největší autosalony v regionu. Sloganem firmy je Jsme tu pro všechny. Více na www.cb-auto.cz

Co je metoda PDR?
Máte na laku nevzhledné důlky nebo promáčkliny? Metodou PDR (Paintless Dent Repair) se pomocí speciálního nářadí a know-how promáčkliny vytahují, vytlačují a vyrovnávají do původního stavu. Využívá se takzvaného paměťového efektu karoserie. Promáčkliny se vrátí do původního stavu a karoserii není nutné lakovat. Hlavní výhodou metody je rychlost opravy a  zachování původního laku i barvy.


Další články z této rubriky:

Adraběh pro dobrovolnictví

Běháte rádi? A chcete podpořit dobrou věc? Zapojte se v květnu do letošního ročního ADRA běhu.

Ten bude probíhat jak virtuálně, ta... Více informací

Bouda Burgers: Cesta od studentského projektu k úspěšnému...

V roce 2015 vznikl budějovický koncept Bouda Burgers j... Více informací

© Copyright 2019 Bud Media s.r.o.

Vytvořili v: