Prezentace

Pikniková sezóna v Budějcích

Jak si ji užít bez práce a co v Budějcích stojí za to vyzkoušet?

advertorial

České Budějovice jsou město pro letní pikniky jako stvořené. Trávníky se proto každý den poctivě zbarvují do barevných mozaiek, a není se co divit. V tomto ročním období slouží trávníky kromě příjemného posezení především jako ubrusy, co snesou všechny chutě i vůně světa.

piknik

Jídlo si připravíte sami, nebo vám přiveze vše na klíč dovážková služba

Záleží přitom jen na vás, co si na letní tabuli prostřete, kde a pro koho uspořádáte piknik jako z bijáku či třeba venkovní narozeninovou oslavu. A pokud to chcete mít bez práce, můžete lehce využít i nabídky místních podniků!

Příprava řádného pohoštění totiž bohužel zabere dost času – je třeba vše předem nakoupit, doma připravit, pečlivě zabalit a nachystat na přepravu ven na deku v cílové destinaci. I na to ale dnes existuje skvělá vychytávka. Dovážkové služby, jako je třeba Wolt, a jejich partneři ve městě totiž vysněnou hostinu rádi připraví za vás a doručí vám ji přímo na deku. Ať už jste tedy zrovna ve Stromovce, na Sokolském ostrově, v Kampusu nebo kdekoliv jinde, stačí si dobroty objednat z aplikace a do poznámky přidat, kam vám má kurýr zásilku doručit. Nabídky online menu přitom bývají široké a pochutnat si tak můžete na všelijakých pochoutkách včetně ledové zmrzliny, která by se vám jinak cestou z domu téměř jistě roztekla.

Co stojí za to vyzkoušet v Budějcích?

Dobře víme, že vybrat si jen jeden z budějckých podniků může být oříšek. Proto jsme pro vás předvybrali alespoň pár tipů, které patří mezi piknikové stálice místního Woltu:  nízkokalorické italské speciality z Pinseria San Paolo, splněný mexický sen z Hola Burrito, pořádné americké hotdogy, burgery, wrapy i bagety z Pomáda Bageterie, moderní anglická kuchyně z Born in London, tradiční česká chuťovka z Království chlebíčků nebo s láskou usmažené maso z Budějcké řízkárny.

piknik Holka
Pohoda u pikniku


Ať už začnete piknikovou hostinu čímkoliv, jistě pak musí dojít i na sladkou nebo jinou příjemnou tečku. Mlsné jazýčky naštěstí mohou uspokojit své chutě třeba objednávkou dobrot z Vypečeného okna. Milovníci vína pak jistě potěší nabídka vinotéky Vinofol nebo Sklípek.

Perfektnímu pikniku pak už bude zbývat jen vybraná společnost. A ať už se chystáte na piknikové setkání se svou drahou polovičkou, kamarády nebo rodinou, užijte si čas se svými blízkými naplno, odpočiňte si a udělejte si radost!

Zdroj a foto: Communication Lab

Uveřejněno v tištěném vydání magazínu BUDLive dne 22.07. 2022

Nejoblíbenější místa pikniků v Budějcích

Sokolák

Vysokoškolský kampus Branišovská

Areál Velkého a Malého jezu

Trávníky na břehu Vltavy podél cyklostezky

600 Malak

Oblíbená odpočinková zóna Malý jez


Další články z této rubriky:

CUPRA je značkou pro všechny, kteří rádi řídí

Co se vám vybaví, když se řekne slovo Cupra? Můžete si vzpomenout například na latinské pojmenování mědi. Ale především je to označení... Více informací

Jak vypadá zákulisí firmy Milan Král

Již více než 30 let patří k Českým Budějovicím neodmyslitelně firma Milan Král, odborník na mobilitu. V jejím sídle vozů Mercedes-Benz... Více informací

© Copyright 2019 Bud Media s.r.o.

Vytvořili v: