Prezentace

Charitativní kalendář eSENce ŽEN přispěl Krizovému centru pro děti a rodinu

ŘÍKÁ IVA VOLFLOVÁ Z KRIZOVÉHO CENTRA

Text Anna Pospíšilová foto: Archiv

V podvečer 30. října ozdobily prostory českobudějovické radnice půvabné ženy v krásných šatech. Konal se zde slavnostní křest kalendáře eSence ŽEN 2024. O působivý hudební úvod večera se postarala českobudějovická rodačka, operní pěvkyně Jana Šrejma Kačírková, jejíž fotografie před Národním divadlem je také součástí kalendáře. Poté již mohli účastníci této dobročinné akce obdivovat společenské a svatební šaty módní návrhářky, a také českobudějovické rodačky, Terezy Sabáčkové. Při módní přehlídce se po pomyslném mole kromě profesionálních modelek prošly také ženy z kalendáře, např. tisková mluvčí Jihočeského hasičského záchranného sboru Vendula Matějů nebo dlouholetá redaktorka Českého rozhlasu Mirka Nezvalová.

Rychly

Moderátor večera Petr Rychlý s organizátorkami Terezou Sabáčkovou (uprostřed) a Gabrielou Kalista

Celým večerem hosty provedl populární herec a moderátor Petr Rychlý, který se po slavnostním křtu ujal také dražby kalendáře. I díky jeho energii a osobnímu nasazení pro dobrou věc se na místě kalendář vydražil během pár minut za 55 tisíc korun.
Ředitelka Krizového centra pro děti a rodinu Iva Volfová neskrývala radost a s díky přijala z rukou primátorky města dárkový šek. Kalendář je nyní v prodeji v IGY v místě Igyště a také v Infocentru na náměstí Přemysla Otakara II. Veškerý výtěžek z jeho prodeje poputuje na podporu Krizového centra pro děti a rodinu v Nové ulici. To poskytuje dětem i dospělým bezplatnou pomoc v obtížných životních situacích a nabízí tak bezpečný prostor pro sdílení problémů, emocí a informací.
Titulní stránka kalendáře eSENce ŽEN patří primátorce Dagmar Škodové Parmové a následuje dalších 11 úspěšných žen, které můžete vídat na různých místech Českobudějovicka v rozmanitých oborech a sférách. Souběžně s kalendářem vznikla také výstava, která bude až do letošních Vánoc k vidění v 1. patře obchodního centra IGY.

prehlidkaUveřejněno v tištěném vydání magazínu BUDLive dne 02.11. 2023

Charitativní kalendář eSENce ŽEN 2024

Finančně přispěje českobudějovickému Krizovému centru pro děti a rodinu. Fotografka Gabriela Kalista a módní návrhářka Tereza Sabáčková společně představily dobročinný projekt - Kalendář eSENce ŽEN 2024. Záštitu nad slavnostním večerem převzala primátorka města České Budějovice Dagmar Škodová Parmová. Veškerý výtěžek z prodeje půjde na Krizové centrum pro děti a rodinu.

ctvererc

Českobudějovická rodačka, operní pěvkyně Jana Šrejma Kačírková


Další články z této rubriky:

CUPRA je značkou pro všechny, kteří rádi řídí

Co se vám vybaví, když se řekne slovo Cupra? Můžete si vzpomenout například na latinské pojmenování mědi. Ale především je to označení... Více informací

Jak vypadá zákulisí firmy Milan Král

Již více než 30 let patří k Českým Budějovicím neodmyslitelně firma Milan Král, odborník na mobilitu. V jejím sídle vozů Mercedes-Benz... Více informací

© Copyright 2019 Bud Media s.r.o.

Vytvořili v: